MENU

Hayat Tıp Merkezi 1. Yılını Kutladı

Hayat Sağlık Grubu’na bağlı olarak Nilüfer’de hizmet vermeye başlayan Hayat Tıp Merkezi, bir yılı geride bıraktı. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen etkinlikte tıp merkezi çalı şanları, geride bıraktıkları bir yılı pasta keserek kutladı.

Nilüfer’de yer alan tıp merkezinde, kuruluşun birinci yıl dönümü nedeniyle kutlama etkinliği düzenlendi.Etkinliğe, tıp merkezi çalışanları ve Özel Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ahmet Özkul  veYönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Betül Kabalar katıldı.

Kutlama etkinliğinde konuşan Dr. Ahmet Özkul, sağlık alanındaki bilgi birikimi ve tecrübelerini, ye niyatırımlarla ve daha geniş yelpazede vatandaşlara sunduklarını söyledi. Hayat Sağlık Grubu’na bağlıHay at Tıp Merkezi’nin de bu yeni yatırımlardan birisi olduğunu hatırlatan Dr. Özkul, “Tecrübeli ve uzmaneki bimizle Nilüfer Hayat Tıp Merkezi'nde 1 yıldır başarılı bir şekilde hizmet veriyoruz. Bu başarıda tümpers onelimizle birlikte hekimlerimizin ve yönetimimizin büyük katkısı var. 40 yıllık başarılı bir geçmiş esahip olan Hayat Hastanesi, sağlıkta tecrübe ve bilgi birikimini Nilüfer'de hizmete açtığı Ha yat TıpMerkezi ile de sürdürmeye devam ediyor. Tıp Merkezi bünyesinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Ci ldiye, İç Hastalıkları, Diyetisyen ,Estetik ve Güzellik Ünitesi bulunuyor. Sağlık alanında sunduğumuzkali teli hizmet anlayışı ile sağlam adımlarla ilerliyoruz. Önümüzdeki günlerde yeni polikliniklerimizi debünyemize ekleyerek halkımıza sağlık alanında en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.


FOTO GALERİ