MENU

Nilüfer Muhtarlarının Sağlığı Hayat'a Emanet

Hayat Hastanesi’nin Nilüfer’de hizmete açtığı Hayat TıpMerkezi Nilüfer İlçesi muhtarlarını ağırladı. Yemek eşliğinde gerçekleşentoplantıda muhtarlar Nilüferde hizmete giren Hayat Tıp Merkezi’nde verilen hizmetlerkonusunda bilgilendirildi.

Nilüfer Bölgesi hastasının erişimini sağlamak amacıyla bubölgede Hayat Tıp Merkezi’ni hizmete açtıklarını belirten Hayat Tıp MerkeziYöneticisi Op.Dr. Servet Yetgin,” Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Dahiliye, GenelCerrahi, Psikiyatri ve Radyoloji branşlarında hizmet veren Tıp MerkezimizdeCildiye, Kadın Doğum, Üroloji ve Çocuk branşlarının da önümüzdeki günlerdehizmete başlayacağını ve aynı zamanda tıp merkezimizde Ozon Tedavisi ve PRPuygulamaları da yapılmakta’’dedi.

Nilüfer muhtarlar derneği ile kurumsal indirim protokolüneimza atan Hayat Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Ahmet Özkul ise ‘Sosyal sorumluluğumuz gereği muhtarlarımıza daen iyi hizmeti sunmak istiyoruz. Hayatı Nilüfer ilçemizde de devam ettirebilmekamacı ile Nilüfer Hayat Tıp Merkezimizi hizmete açtık.  Bu protokolün hayırlı uğurlu olmasınıdiliyorum’ ifadelerini kullandı.


FOTO GALERİ