Yönetim Kurulu Başkanı Mesajı

Topluma, ülkeye, insanlığa, öncelikle Bursa’ya kalite standartlarına uygun sağlık hizmeti sunan bir sağlık kuruluşu kazandırma ideali ve düşüncesi ile sağlık sektöründeki yolculuğumuza Hayat Hastanesi ile başladım. Onun öncesinde, Özel Hayat Polikliniği, Ertuğrulgazi Teşhis Merkezi, Bursa Teşhis Merkezi gibi kuruluşlarda görev yaptıktan sonra Hayat Hastanesi kuruluş ve işletmesi görevlerinde bulundum.

Sivil toplum kuruluşlarından Ticaret ve Sanayi Odası Sağlık Sektör Yönetim Kurulu Başkanlığı, MÜSİAD Sağlık Sektör Yönetim Kurulu üyeliği ile Bursa Özel Sağlık Kuruluşları Derneği kurucusu ve 2. başkanlığı gibi görevlerde bulunmam sebebiyle sektörün meslek örgütlerinde aktif olarak çalıştım. Hastanemizin kurucusu olarak, kurumun sağlık sistemi içerisinde aktif olarak yer alması ve kurumsal yapının oluşması sürecini sürekli bir takip ve gözlem altında tuttum.

1978 yılında “poliklinik” olarak kurulan, 1981 yılında da “hastane” statüsünü kazanan hastanemiz, uzman kadro ve ileri teknoloji desteğinde, bugün tüm branşlarda özenli, güvenli ve yüksek standartlı hizmetler veren modern bir sağlık merkezi haline gelmiştir. Kuruluş tarihi itibariyle, Bursa’daki ilk özel hastanelerden biri olma özelliğini kazanan hastanemiz, 40.yılında da kaliteden ödün vermeden sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Sunduğu kaliteli sağlık hizmeti ile sağlık sektöründe Bursa’nın marka kuruluşu olmayı başaran hastanemiz, son teknoloji cihazları ve yeni üniteleriyle hizmet ağını her geçen gün genişletiyor. Hizmete soktuğu yeni birimleri ile daha kapsamlı olarak sağlık hizmeti vermeye başlayan hastanemiz kadrosunu da genişletti.

Kent merkezinde olmasından dolayı ilk ulaşılabilen acil merkezi olarak, ulaşımın en kolay olduğu hastanemizde, sınırsız hizmet vermek için tüm imkânlarımızı seferber ederek, yeni hizmet binamızda şifa dağıtmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sıcak, ilgi ve güler yüzlü hizmetimiz ve gelişmemizde, kalıcı olmamızda insan faktörünün ne kadar önemli olduğunun bilinci ile; bundan sonraki yatırımlarımızda da benimsemiş olduğumuz prensipler doğrultusunda hastanemizin güven ve tecrübesiyle her zaman “ÖNCE SAĞLIK” ilkesini düstur edinerek kaliteli sağlık hizmeti vermeye devam edeceğiz.

Saygılarımla…

Uzm.Dr.Ahmet ÖZKUL
Yönetim Kurulu Başkanı

Call Now Button